REKLAMA

Cenna wygrana Neptuna w meczu na szczycie. Zwycięski Partyzant! [foto]

To była znakomita niedziela w wykonaniu naszych zespołów w piłkarskiej IV Lidze. W spotkaniu z bezpośrednim rywalem do awansu Zdrojem Busko Zdrój Neptun Końskie zwyciężył 3:1 na stadionie rywala. Partyzant Radoszyce u siebie pokonał 2:0 Nidę Pińczów. 

REKLAMA

Foto: Fanpage Neptun Końskie.

Po lekkim kryzysie formy podopiecznych Waldemara Szpiegi nie widać już śladu. Nasi zwyciężyli w Busku i umocnili się na fotelu lidera! Konecczanie mają teraz dwa punkty przewagi nad Czarnymi Połacniec. W przyszłą niedzielę o 17.00 Neptun podejmie w Końskich Unię Sędziszów.

Zdrój Busko Zdrój – Neptun Końskie 1:3
Gole dla Neptuna: Piotr Zieliński, Dariusz Dutkiewicz, Piotr Gardynik

REKLAMA

U siebie grał Partyzant Radoszyce. Podopieczni Jarosława Komisarskiego mierzyli się z Nidą Pińczów i wbili swojemu rywalowi po jednej bramce w każdej z połów. Ostatecznie szósta drużyna IV Ligi pokonała czternastą 2:0. Za tydzień (przyszła sobota) radoszyczanie zmierzą się na wyjeździe z Wierną Małogoszcz.

Partyzant Radoszyce – Nida Pińczów 2:0
Gole: Jakub Jaśkiewicz, Karol Nieszporek
Partyzant:
Jakub Kaszuba, Maciej Mazur (Michał Grudzień), Grzegorz Samburski (Karol Pańczyk), Paweł Markowicz, Tomasz Mazur, Jakub Jaśkiewicz (Bartłomiej Szustak), Bartłomiej Papros, Karol Nieszporek, Karol Opara (Piotr Zawadzki), Bartosz Sosiński (Maciej Dymek), Michał Miśtal.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *