REKLAMA

Centrum Ogrodzeń LUKSPAW. Tuż za Końskimi [wideo, zdjęcia]

Firma Lukspaw od wielu lat funkcjonuje na rynku opoczyńskim, a od roku otworzyła się także w Morzywole między Końskimi a Gowarczowem. Oferuje ona olbrzymi wybór ogrodzeń oraz balustrad, których sama jest producentem (!). Mało kto wie, że takie miejsce mamy w swoim regionie. To bezkonkurencyjna jakość i świetne ceny różnego rodzaju ogrodzeń, istnieje możliwość transportu i montażu. Przedstawiamy to przedsiębiorstwo oraz jego ofertę. O firmie jeszcze więcej znajdziecie na jej stronie TUTAJ, a ceny i asortyment możecie sprawdzić na profilach: OLX i Allegro. Kontakt: Morzywół 36A (zjazd z drogi wojewódzkiej oznaczony żółtym banerem), telefon: 797 355 341. 

REKLAMA
Poznajcie LUKSPAW w Morzywole koło Końskich. Największy wybór ogrodzeń, konstrukcji stalowych i balustrad. Co bardzo ważne firma jest ich producentem! Nowe Centrum Ogrodzeń to znakomita jakość i konkurencyjne ceny!

LUKSPAW mieści się przy trasie wojewódzkiej Końskie – Gowarczów pod adresem Morzywół 36A. W ofercie:  Ogrodzenia Metalowe, Ogrodzenia Palisadowe, Konstrukcje Stalowe, Ogrodzenia Łupane, Kostka Brukowa, Ogrodzenia Panelowe, Balustrady.
Firma LUKSPAW świadczy usługi z zakresu spawania konstrukcji stalowych, a także produkcji ogrodzeń, krat i balustrad zewnętrznych jak i wewnętrznych. Jej produkty charakteryzują się dobrą jakością i estetyką wykonania. Produkowane przez firmę ogrodzenia są ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo na dowolne kolory z palety RAL. Do każdego klienta specjaliści z tego przedsiębiorstwa podchodzą indywidualnie, służą fachowym doradztwem.

Wszystkie sprzedawane artykuły są w ocynku ogniowym. Firma dostosowuje się nawet do najtrudniejszych zadań zaproponowanych przez klienta. Ogrodzenia, czy balustrady robione są pod wymiar. Nietypowe zamówienia nie stanowią żadnego problemu! Zapraszamy do siedziby firmy pod adresem Morzywół 36A i tam do oglądania asortymentu oraz zakupów.

REKLAMA
Istnieje możliwość dowozu oraz montażu zamówionych elementów.
Przyjedź i zobacz!
Morzywół 36A, tel. 797 355 341, e-mail: [email protected] ; www.lukspaw.com.pl

Morzywół 36A (100 m od zjazdu z trasy Końskie – Gowarczów, oznaczone żółtym banerem)
tel. 797 355 341
Czynne od poniedziałku do piątku oraz w soboty
www.lukspaw.com.pl 
OLX – TUTAJ ; Allegro – TUTAJ

Zobaczcie na zdjęciach wystawę ogrodzeń firmy Lukspaw w Morzywole na trasie Końskie – Gowarczów:

Poniżej możecie zobaczyć przykładowe realizacje ogrodzeń oraz balustrad przez firmę Lukspaw:

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *