REKLAMA

Choinka integrująca dwa sołectwa w Bedlenku [wideo, zdjęcia]

W sobotę w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Bedlenku zorganizowano dla najmłodszych zabawę i spotkanie ze Świętym Mikołajem. W choince wzięły udział dzieci z dwóch sołectw: Bedlenko i Przybyszowy.

REKLAMA

„To jest czwarta impreza tego typu. Co roku się to odbywa jak dzieci zaczynają ferie, by zaczęły z pompą. Myślę, że taka zabawa, taka integracja jest bardzo potrzebna. W tym roku zaproszenie przyjął sołtys z Przybyszów i przywiózł około 15 dzieciaków. Dlaczego tak? Bo oni tam nie mają jeszcze żadnej świetlicy i myślę, że jak będą mieli nową to nam się odwdzięczą.” – opowiedział nam sołtys Bedlenka i radny gminy Końskie Gustaw Słowik.

Imprezę, a także słodki poczęstunek dla dzieci przygotował sołtys wspólnie z Radą Sołecką i rodzicami. Głównymi atrakcjami choinki były: spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz zabawa razem ze znakomitymi animatorami z grupy Anima Friends –„Jak widzimy zaproszeni są animatorzy, którzy bawią dzieci około 2-3 godzin. Myślę, że będą zadowoleni. Później po zabawie będzie poczęstunek.” – tłumaczył sołtys Słowik.

REKLAMA

Jednak znakomita zabawa nie była jedyną atrakcją podczas choinki w Bedlenku. Każdy z dzieciaków otrzymał także od Świętego Mikołaja specjalną paczkę!

Zdjęcia:

Zabawa była przednia!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *