REKLAMA

Choinka w Końskich już mieni się światłami! [fotorelacja]

Przedszkolaki ze wszystkich gminnych przedszkoli oraz wielu niepublicznych z naszego terenu w czwartkowe przedpołudnie odpaliły lampki na miejskiej choince, która stanęła przy fontannie na placu pomiędzy dwoma skrzydłami Pałacu im. Tarnowskich. 

REKLAMA

Uroczystego zapalenia lampek na choince dokonały dzieci z Przedszkola nr 1 w Końskich – Zuzia oraz Franek wraz burmistrzem Końskich Krzysztofem Obratańskim. Podczas wydarzenia, którego głównym organizatorem było Przedszkole nr 1 w Końskich na czele z dyrektor Haliną Wachowicz zaprezentowały się dzieciaki z niemal wszystkich placówek przedszkolnych z gminy Końskie – zarówno publicznych, jak i niepublicznych. Usłyszeliśmy więc wiele piosenek dotyczących świąt Bożego Narodzenia, a także wysłuchaliśmy recytacji świątecznych wierszyków.

REKLAMA

Wszystkiemu z boku uważnie przysłuchiwał się sam święty Mikołaj, który zdradził nam, że w związku z brakiem śniegu tym razem do Końskich przybył samochodem! Mikołaj dla dzieciaków miał specjalny, wielki prezent… jaki? O tym już w naszym wideo, które wkrótce pojawi się w portalu. Póki co zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Zdjęcia (Patryk Dołęga):

REKLAMA

4 thoughts on “Choinka w Końskich już mieni się światłami! [fotorelacja]

  1. Dlaczego portal zamieszcza artykuł, który wcześniej już pojawił się na stronie a pod którym były dość nieprzychylne komentarze co do zachowania niektórych osób na opisanym wydarzeniu?

  2. To może ja pomogę i umieszczę dowody,wtedy Pan sobie przypomni o czym mowa.Myślę,że słowo „zarzuty” w tym przypadku jest nadużyciem. Ja jestem również zbulwersowanym czytelnikiem artykułów.Pozdrawiam

  3. Paulina Adamczyk 9 grudnia 2019 at 10:18 - Reply

    Przecież ten artykuł (tylko ze zdjęciami) pojawił się wcześniej, a ten z wideo później. Często publikujemy najpierw materiały ze zdjęciami, a potem dorzucamy wideo. Wystarczy wejść w kategorię Końskie, albo na facebooka żeby zobaczyć jaka była kolejność publikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *