REKLAMA

Chroń swoje firmowe wnętrze przed brudem! Dobra wycieraczka to skuteczny sposób

Każde miejsce, w którym spodziewamy się jak największej liczby stanowiących potencjalnych klientów gości, musi być na ich przybycie gotowe. Oznacza to nie tylko obecność pomocnego personelu czy bogaty asortyment bądź robiący dobre wrażenie wystrój wnętrza, ale także zachowanie go w czystości. Niekiedy bywa to jednak pewnym wyzwaniem. Można mu jednak podołać stosując odpowiednie, co ważne, bardzo proste akcesoria.

REKLAMA

Duża ilość wnoszonego brudu to także dodatkowe koszty

REKLAMA

Z problemem zanieczyszczeń wnoszonych na podeszwach butów zmagać się będziemy cały rok, jednak okres jesienno-zimowy jest pod tym względem szczególnie trudny. Zaniechać prac związanych ze stawianiem mu czoła nie można. Podłogi, na których widoczny (a nierzadko i go czuć przy każdym kroku) piach, błoto, czy zacieki po brudnej wodzie z całą pewnością nie będą wizualnym atutem takiego wnętrza, nie podniesie to też komfortu pracy obecnemu w danym obiekcie personelowi. Ponadto, dla niejednej podłogi ciągłe szorowanie piachem, choćby była wykonana najbardziej staranie, będzie po prostu zabójcze.

Co pozostaje? Jednym z rozwiązań jest zwiększenie częstotliwości mycia. Niesie to ze sobą dodatkowy koszt, a niekiedy w dodatku trudno robić to w porach, w których obiekt nie jest intensywnie użytkowany. Rozwiązanie tymczasem jest bardzo proste: zastosować odpowiednie wycieraczki. Obecnie dostępnych jest wszak szereg rozwiązań. Pierwszą naszą linią obrony może być umieszczona na zewnątrz konstrukcja z np. wkładem szczotkowym. Aranżując wnętrze z kolei warto wygospodarować dużo miejsca na obszerną chłonną matę – im więcej kroków zrobi na niej każda z wchodzących osób, tym mniej zabrudzeń dostanie się dalej. Odpowiednio dobierając rozmiar możemy sprawić, że będzie wyglądała naturalnie, jak najzwyklejszy chodnik.

Wycieraczka z napisem może być istotnym atutem wystroju

Duża powierzchnia oferowana przez tego typu elementy sprawia, że możliwości ich wykorzystywania są znacznie szersze, o czym można przekonać się przeglądając np. ofertę Wytwórni Wycieraczek Systemowych. Akcesorium, które bez wątpienia podniesie estetykę wnętrza, jest wycieraczka z napisem, który dziś może być nanoszone za pomocą kilku różnych technik produkcji, co pozawala dobrać element ściśle odpowiadający potrzebom związanym z zastosowaniem w konkretnym miejscu. Przede wszystkim jednak, będzie to nader efektowny element wystroju wnętrza, pomagający zrobić dobre wrażenie na każdym, kto przekroczy próg. Logo bądź inne znaki graficzne i hasła promocyjne należy eksponować zawsze i wszędzie, uprzednio poświęcając odpowiednio dużo pracy ich właściwemu zaprojektowaniu. Utrwalenie naszego symbolu w pamięci klienta jest efektem, o który warto walczyć za pomocą różnych środków – dzięki temu nasze produkty czy usługi postrzegane będą z mniejszą rezerwą. Wycieraczka jest zatem przykładem elementu zdolnego znakomicie łączyć nader odmienne funkcje, w obu przypadkach jednak niezwykle istotne.

Materiał partnera

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *