REKLAMA

Ciało w zbiorniku w Sielpi. To zaginiony mężczyzna

Około godziny 13:00 we wtorek na tafli wody zbiornika w Sielpi ujawniono dryfujące ciało. Wiemy już, ze to zaginiony mężczyzna z gminy Wąchock, który poszukiwany był w dniu wczorajszym (o tym TUTAJ). 

REKLAMA

Jak udało nam się dowiedzieć ciało wolno dryfujące na wodzie zauważono w okolicach nowobudowanego mostu, molo i plaży. Na miejsce udali się łodziami strażacy między innymi z PSP Końskie oraz OSP Ruda Maleniecka, a także ratownicy z Ratownictwa Wodnego Rzeczpospolitej. Udało im się wyciągnąć ciało na brzeg.

REKLAMA

Policja potwierdza, że wyłowiona osoba to mężczyzna, który był poszukiwany przez służby w poniedziałek – „Od wczoraj prowadziliśmy poszukiwania zarówno na lądzie, jak i w wodzie za zaginionym 26-letnim mężczyzną, mieszkańcem gminy Wąchock, który wypoczywał nad zalewem w Sielpi. Dziś dotarła do nas bardzo niepokojąca informacja, o ujawnionych zwłokach mężczyzny, unoszących się na wodzie sielpiańskiego zalewu. Niestety okazało się, że jest to zaginiony 26- latek. Na miejscu wykonujemy czynności pod nadzorem prokuratora, ustalamy okoliczności oraz bezpośrednią przyczynęe zgonu mężczyzny” – mówi sierżant sztabowy Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

3 thoughts on “Ciało w zbiorniku w Sielpi. To zaginiony mężczyzna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *