REKLAMA

Ciężarówka zablokowała drogę krajową w Kazanowie[zdjęcia]

W czwartkowy poranek ciężarówka stanęła w poprzek drogi pomiędzy Końskimi a Kazanowem. Ruch na trasie krajowej 42 w tym miejscu był zablokowany, ale obecnie jest już ona przejezdna. 

REKLAMA

„Około godziny 6:40 w miejscowości Nowy Kazanów na drodze krajowej 42 trzeźwy 55-letni mężczyzna kierujący pojazdem ciężarowym jadąc w kierunku Końskich w obszarze niezabudowanym za łukiem drogi wpadł w poślizg, a następnie zjechał do przydrożnego rowu i uszkodził znak drogowy. Został on ukarany mandatem karnym” – informuje sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Obecnie ruch odbywa się już prawidłowo. Policja apeluje o ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków pogodowych. Funkcjonariusze proszą by kierujący zwracali szczególną uwagę na zachowanie bezpieczeństwa w warunkach zimowych – jezdnia jest śliska i o różnego rodzaju zdarzenia jest niestety łatwiej.

Zdjęcia:

 

REKLAMA

One thought on “Ciężarówka zablokowała drogę krajową w Kazanowie[zdjęcia]

  1. Kierowca jechał z niewielką prędkością wiem bo jechałem 2 samochody za nim. Pytanie gdzie są służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie dróg? Pociągnąć ich do odppwiedzialności!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *