REKLAMA

Classic zaśpiewa na święcie Fałkowa! [wideo]

Legendarna grupa disco-polo Classic będzie gościem wszystkich fałkowian podczas święta ich gminy już 14 lipca. Oprócz tego organizatorzy gwarantują jak co roku wiele innych atrakcji.

REKLAMA

Classic to zespół założony w 1992 roku (!), który niegdyś znajdował się na pierwszych miejscach wszelkich list przebojów. Zespół tworzyli Robert Klatt, Jacek Ambroziak i Waldemar Kiełbasiński, a rok później Kiełbasińskiego zastąpił Mariusz Winnicki. I to właśnie Winnicki oraz Klatt dalej tworzą grupę Classic.

To twórcy takich hitów jak „Jolka, Jolka”, czy „Hej, czy Ty wiesz”. W latach 90-tych oraz na przełomie wieku grupa grała koncerty na całym świecie. Nie jest jednak tak, że „Classic” to tylko melodia przeszłości. Ostatnie lata to powrót tej legendy disco-polo na salony, a nowe hity jak np. „Ja dla Ciebie Ty dla mnie” oraz „Miłość gorąca jak ogień”  notują po kilkanaście milionów odtworzeń w serwisie YouTube.

REKLAMA

Impreza z grupą „Classic” odbędzie się w niedzielę 14 lipca w Parku Podworskim w Fałkowie. Na przybyłych oprócz tego koncertu czeka też moc innych atrakcji –„Zagra także grupa cygańska i oczywiście prezentować będzie się także młodzież z naszych szkół. Nie zabraknie też stoisk, kramów i poczęstunku” – opowiada nam Dorota Anioł z Urzędu Gminy w Fałkowie.

Oprócz święta Fałkowa w tym roku gminni urzędnicy planują także dwa inne duże plenerowe wydarzenia – Dzień Dziecka w Fałkowie oraz pożegnanie lata w Czermnie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *