REKLAMA

Co na mikołajki i Boże Narodzenie 2021? Sprawdzamy zabawkowe trendy [wideo, zdjęcia]

Bejbiś Centrum Zabawek u Eli powstało wiele lat temu za sprawą Państwa Elżbieta i Marka Łuszczyńskich. Obecnie miejscem tym zajmują się także ich córka Magdalena oraz jej mąż Marcin Szmeiduchowie. Odwiedziliśmy to miejsce by podpytać o trendy dotyczące prezentów na okres mikołajkowy i Boże Narodzenie 2021. Sprawdzamy także co nowego w nim znajdziemy. 

REKLAMA

W materiale wideo przyglądamy się trendom zabawkowym na mikołajki i Boże Narodzenie 2021. Sprawdzamy co producenci przygotowali dla najmłodszych dzieci, o czym marzą małe dziewczynki, a także co warto kupić już nieco starszym latoroślom. Sporo uwagi poświęciliśmy też gadżetowi jakim jest inteligentne pióro – to propozycja zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci, a przede wszystkim działa ona zgodnie z maksymą „bawiąc uczy”.

Centrum Zabawek u Eli to także personalizowane rozwiązania – np. topery, których forma uzależniona jest tylko od wyobraźni zamawiającego, czy opłatki cukiernicze z nadrukami np. Waszych zdjęć. Dekoracji cukierniczych w tym miejscu znajdziemy też o wiele więcej – choćby niezwykle precyzyjnie wykonane figurki.

REKLAMA

Wszystkie wspomniane w wideo zabawki, ale i wiele więcej znajdziecie w sklepie Bejbiś Centrum Zabawek u Eli w Końskich. A wiele z nich prezentowanych jest także podczas transmisji live, które prowadzący market Marcin i Magdalena  zaczęli prowadzić w odpowiedzi na pandemię na fanpage Bejbisia na Facebooku (TUTAJ). Największe hity i najlepsze promocje na święta znajdziecie także w specjalnej gazetce, którą centrum przygotowało na zbliżający się okres mikołajkowy i bożonarodzeniowy. Gazetkę z cenowymi hitami możecie przejrzeć pod  linkiem – TUTAJ. Zachęcamy do jej przeglądania, ale i do zapoznania się z ofertą tego miejsca poprzez obejrzenia naszego materiału wideo, który znajduje się powyżej.

Bejbiś Centrum Zabawek i Artykułów Dziecięcych „u Eli”
Końskie, ul. Gimnazjalna 13
poniedziałek – sobota 7:30-20:00; niedziele handlowe 8:30-18:00

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *