REKLAMA

‚Credo’ Mikołaja Wróbla i Mateusza Śliwy nominowany do Festival of Cinema NYC!

Film „Credo” reżyserii Mikołaja Wróbla – mieszkańca Stąporkowa oraz produkcji Mateusza Śliwy z Kielc otrzymał dwie nominacje do Festival of Cinema NYC, w ramach którego odbędzie się światowa premiera dzieła. Twórcy potrzebują wsparcia by móc wylecieć na galę do USA! 

REKLAMA

Mikołaj Wróbel – filmowiec ze Stąporkowa

Wspólne dzieło świętokrzyskich filmowców ma szansę na wygraną w dwóch kategoriach: Najlepszy film krótkometrażowy oraz Najlepsza rola pierwszoplanowa skierowana do Krzysztofa Grabowskiego.

Kielczanin Mateusz Śliwa i Mikołaj Wróbel ze Stąporkowa szykują się do wyjazdu do Nowego Jorku, gdzie będą reprezentować Polskę na festiwalu dla twórców filmowych z całego świata. Festival of Cinema NYC rozpocznie się 2 sierpnia. Podczas niego zostanie przyznanych około 30 filmowych nagród. Produkcja naszych artystów ma szanse na dwie z nich! „Credo” ma szansę zostać Najlepszym filmem krótkometrażowym, a aktor Krzysztof Grabowski, który zagrał główną rolę może zostać nagrodzony za najlepszą rolę pierwszoplanową.

REKLAMA

To naprawdę wielki sukces Wróbla i Śliwy, który między innymi wypromuje także nasz powiat i województwo! Na pewno będziemy dalej obserwować osiągnięcia mieszkańca Stąporkowa.

Tymczasem by wylot do Ameryki na festiwal był możliwy, potrzebne jest wsparcie ludzi dobrej woli. Wpłat można dokonywać na konto Stowarzyszenia ASUMPT (numer konta bankowego: 30 2530 0008 2004 1038 6588 0001) z dopiskiem: „Darowizna na cele statutowe – Festiwal”

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *