REKLAMA

Cyrk Wictoria w Końskich i w Radoszycach – konkurs

Już w sobotę w Radoszycach Cyrk Wictoria będzie premierowo pokazywał swój nowy spektakl. Dzień później widowisko będzie można zobaczyć w Końskich. Mamy dla Was bilety.

REKLAMA

Spektakl w Radoszycach rozpocznie się  o godzinie 15.00, a widzowie będą mogli obejrzeć absolutną cyrkową premierę. W Końskich widowisko wystartuje o 14.00.

„W międzynarodowym programie mamy mnóstwo atrakcji, między innymi niebezpieczny pokaz balansu na wałkach dla widzów o mocnych nerwach, uczestnik programu MAM TALENT zaprezentuje się w popisach stójkarskich. W magiczny świat cyrku w prowadzi Państwa znany i ceniony Duet Ando prosto z Armenii! Zobaczyć będzie można Spidermana w sieciach pod kopułą cyrku, czy napowietrzne loty na linie oraz ewolucje na trapezie. Będziemy też podziwiać uczestnika programów telewizyjnych np. Rozmowy w toku – Gin Alif i jego olbrzymie pytony królewskie oraz legwana! Będzie też jedyny w Europie magiczny LEW LORD, który nagle, znikąd pojawi się na oczach widzów. W naszym programie występują też najpiękniejsze cyrkowe konie fryzyjskie oraz kuce szetlandzkie. Bawić wszystkich będzie mistrz humoru CLOWN ROBERT z Polski.” – -o atrakcjach opowiedział nam przedstawiciel cyrku Igor Wojciechowski.

REKLAMA

Bilet wstępu na spektakl kosztuje tylko 20 złotych.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *