REKLAMA

Czermno: Druhowie przygotowali Andrzejki dla najmłodszych [wideo, zdjęcia]

Nie tylko gaszą pożary i ratują ludzkie życie z wypadków, ale i integrują lokalną społeczność. Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czermnie w gminie Fałków w sobotę zorganizowali imprezę andrzejkową dla wszystkich dzieci z regionu. 

REKLAMA

Na miejscu było dużo atrakcji oraz zabaw dla dzieci. To między innymi: wata cukrowa, popcorn, malowanie twarzy, specjalne tatuaże, balony, przeciąganie liny oraz przeróżne gry i zabawy z animatorami. Dla rodziców i opiekunów przygotowano bufet kawowy oraz poczęstunek. W remizie wszystkim uśmiechy nie schodziły z twarzy!

REKLAMA

Wydarzenie podobało się zarówno jego uczestnikom, jak i postronnym obserwatorom:

„Jest mega fajnie, można się bawić i można robić tatuaże. Wszystko jest dobrze” – mówi Kuba Wrzeszcz.

„Bardzo mi się podoba, super inicjatywa. Cieszę się, że strażacy z Czermna podjęli taką inicjatywę i zorganizowali świetną imprezę dla dzieciaków. Wrażenia są bardzo dobra, a myślę, że najlepszą opinię wystawiają uczestnicy – zarówno rodzice, jak i dzieci są bardzo zadowoleni z tego przedsięwzięcia” – opowiada Anna Wajnberger, skarbnik gminy Fałków.

Na te przygotowane przez strażaków Andrzejki przybył nawet sam wójt gminy Fałków Henryk Konieczny. Organizatorzy zapowiadają już, że to nie ostatnia tego typu inicjatywa w tym miejscu.

Zdjęcia (OSP Czermno):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *