REKLAMA

Czermno: Potrącił kobietę traktorem i nie przyznał się do winy?

W miniony piątek w Czermnie w gminie Fałków na jednej z dróg odnaleziono starszą kobietę z licznymi obrażeniami. Jak się okazało po przeprowadzonym śledztwie najprawdopodobniej została ona potrącona ciągnikiem rolniczym, a sprawca nie przyznał się do winy, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Został on już zatrzymany. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

„W miniony piątek otrzymaliśmy informację, że z miejscowości Czermno do szpitala dowieziona została 71-letnia kobieta z obrażeniami ciała, które mogą wskazywać na udział w zdarzeniu komunikacyjnym. W toku wykonywanych czynności policjanci z Komisariatu Policji w Radoszycach ustalili, że kobieta przechodząc przez jezdnie została potrącona przez kierującego ciągnikiem rolniczym. Funkcjonariusze do tej sprawy ustalili i zatrzymali 71-letniego mieszkańca gminy Przedbórz. Usłyszał on w środę zarzut spowodowania wypadku drogowego za który kodeks karny przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności. Postepowanie nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową w Końskich” – mówi nam sierżant sztabowy Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Z nieoficjalnych informacji, które docierają do naszej redakcji wynika, że mężczyzna nie przyznał się do potrącenia, a potem odjechał z miejsca zdarzenia. Jego losem zajmie się sąd.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *