REKLAMA

Czerwone Gitary, Mrozu, Doda, Mig i Shazza zagrają w powiecie koneckim!

Poznajemy kolejne gwiazdy, które w wakacje przyjadą do powiatu koneckiego by podczas jednego z festynów dać swój koncert. W Końskich wystąpi Mrozu, w Smykowie Mig, w Fałkowie oryginalne Czerwone Gitary, a w Stąporkowie być może Shazza.

REKLAMA

Największym hitem wakacyjnych występów w naszym regionie z całą pewnością będzie jednak Doda, która już 31-go lipca da koncert w Radoszycach. Natomiast w niedzielę podczas Dni Końskich na scenie zobaczymy Kasię Kowalską. Sobota miała być dniem młodych i to oni mieli wybrać artystę, który zaśpiewa w naszym mieście. Niestety włodarzom nie udało się sprowadzić nikogo ze szczytu listy ich życzeń. Będzie za to popularny Mrozu, który również gdzieś w ankietach wypełnianych przez licealistów oraz gimnazjalistów się pojawiał. –„Około godziny 20-tej zapraszamy na koncert Pana, który przedstawia się jako Mrozu. Myślę, że będzie gorąco. Wszyscy Państwo kojarzycie jego dokonania, bo jak nie my to kto i już wiadomo.” – mówi nam dyrektor Domu Kultury w Końskich Krzysztof Kowalski.

Mrozu znany jest z takich hitów jak „Miliony Monet”, „Jak nie my to kto”, czy „Nic do stracenia”. Głośno było także o jego współpracy z grupą Sound&Grace. Wiemy także jak sobota podczas Dni Końskich będzie wyglądać przed przyjazdem głównej gwiazdy wieczoru. – „Spotkamy się około godziny 15-tej. Przyjadą wystawcy, jacyś sponsorzy, mam nadzieję, że fajne Wesołe Miasteczko. Później ktoś zaśpiewa od nas, czyli Studio Piosenki, a później zaczyna nam się gala międzynarodowa.”  – mówi dyrektor Kowalski.

REKLAMA

Gala międzynarodowa, czyli występy z zaprzyjaźnionych z Końskimi miast partnerskich: Szali, Oroszlan i Mogilewa Podolskiego. Disco-Polo, którego nie uświadczymy w Końskich najprawdopodobniej pojawi się na corocznym święcie gminy Smyków. Tamtejszy festyn zorganizowany zostanie 16-go lipca i ma uświetnić go występ zespołu Mig – to twórcy takich hitów jak „Miód Malina” i „Słodka wariatka”. Z kolei według nieoficjalnych i niepotwierdzonych doniesień podczas Bieguna Ciepła w Stąporkowie wystąpić ma Shazza.

Wielkim hitem może okazać się koncert Czerwonych Gitar w Fałkowie. Legendarny zespół wciąż ma w swoim składzie dwóch muzyków, którzy go tworzyli: Jerzego Skrzypczyka oraz podczas niektórych koncertów Jerzego Kosselę. Czerwone Gitary w Fałkowie zagrają 16-go lipca od godziny 20. Przed nimi prezentować ma się również jeden z popularniejszych zespołów grających muzykę cygańską.

z11768000q,doda-tile

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *