Czwarte miejsce Końskich na Mistrzostwach Polski Champions [fotorelacja]

Za nami drugi dzień rywalizacji na Mistrzostwach Polski Champions, które odbywają się w Końskich. Tym razem na stadionie OSiR rywalizowali piłkarze z kategorii U11. Świetne czwarte miejsce zajęła ekipa Akademii Piłkarskiej Champions Końskie pod dowództwem trenera Grzegorza Kądzieli. Mistrzem kategorii została Akademia Piłkarska Champions Brzesko.

Przypomnijmy, że w sobotę rywalizowali zawodnicy w kategorii do lat 9. Mistrzem kraju została zaś Akademia z Mińska Mazowieckiego – o tym więcej TUTAJ. Na stadionie OSiR w niedzielę znów panowała przyjazna atmosfera, a kibice otrzymali zastrzyk sportowych emocji. Ostatecznie tym razem najlepsi byli młodzi piłkarze z Brzeska. Nas zaś cieszy świetna postawa graczy z Końskich. Poniżej klasyfikacja oraz fotorelacja:

7. Akademia Piłkarska Champions Katowice

A już jutro na stadionie OSiR w Końskich od rana trwać będą mistrzostwa w kategorii do lat 12. Zakończą one całą piłkarską imprezę rozgrywaną w naszym mieście.

Zdjęcia (Piotr Stolarski):

2 thoughts on “Czwarte miejsce Końskich na Mistrzostwach Polski Champions [fotorelacja]

1. […] trzy dniowe mistrzostwa. Fotorelację z mistrzostw do lat 9 znajdziecie TUTAJ, a z turnieju U11 TUTAJ. Niebawem u nas także relacja wideo z całych mistrzostw rozegranych w […]

2. […] Drugiego dnia mistrzostw ekipa z Końskich dotarła aż do półfinału. Ostatecznie zajmując czwarte miejsce w turnieju. W finale Akademię Piłkarską z Kwidzyna pokonała ta z Brzeska. To właśnie AP Champions Brzesko zostało mistrzem Polski w kategorii wiekowej U 11 – „Fajnie się bawiłem, fajnie było i przyjemnie się grało […] Fajnie się podawało piłkę, strzelało gole. Strzeliłem chyba pięć goli i mam pięć asyst” – opowiadał nam tuż po turnieju Maciej Sambor, młody piłkarz z Brzeska. Więcej o pierwszym dniu turnieju, szczegółowe wyniki i listę indywidualnie nagrodzonych znajdziecie TUTAJ. […]