REKLAMA

Czyżewska triumfuje, Popiel przegrywa. Konecczanie po TFL [zdjęcia]

W piątek podopieczni koneckiego Brawler Fight Clubu walczyli na Lubelskiej Gali Sportów Walki organizowanej przez Thunderstrike Fight League. Weronika Czyżewska poprzez techniczny nokaut pokonała Weronikę Cisło, Damian Popiel przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Ernestem Doroszem.

REKLAMA

Wiktoria Czyżewska wygrała z Weroniką Cisło poprzez techniczny nokaut.

Wiktoria Czyżewska zawalczyła w półprofesjonalnej formule już po raz trzeci, tym razem z debiutantką – Weroniką Cisło. Od początku w pojedynku dominowała podopieczna Brawlera. Głównie przewagę konecczanki można było zauważyć w stójce, rywalka wręcz próbowała zaprosić ją do parteru, co mimo wszystko jej się nie udawało. W drugiej rundzie Wiktoria zakończyła walkę poprzez techniczny nokaut. Zawodniczki zmierzyły się w limicie wagowym do 57 kg.

Ernest Dorosz pokonał reprezentującego Brawler FC Końskie Damiana Popiela.

W formule semi-pro zmierzyli się Damian Popiel oraz Ernest Dorosz. Pomimo dzielnej walki konecczanina to Dorosz dyktował warunki w klatce. Popiel odpowiadał na ataki, nie było to jednak wystarczające, świetnie blokował jednak próby obalenia rywala. Po trzech rundach sędziowie jednogłośnie wskazali na zwycięstwo Ernesta Dorosza. Pojedynek odbył się w kategorii wagowej do 77 kg.

REKLAMA

Zdjęcia (TVP Sport):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *