REKLAMA

Dachowanie w gminie Radoszyce. Za kierownicą prawdopodobnie pijany nastolatek

We wtorek około godziny 17:00 w gminie Radoszyce na odcinku między Jakimowicami a Pijanowem doszło do dachowania pojazdu. Prawdopodobnie auto prowadził pijany, nastoletni kierowca. 

REKLAMA

fot. OSP Wilczkowice

Dzisiaj około godziny 17.00 policjanci z komisariatu w Radoszycach, podczas patrolu drogi relacji Pijanów – Jakimowice natknęli się na zdarzenie drogowe – „Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem volkswagen, prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków atmosferycznych, zjechał z drogi, a następnie dachował. Podejrzewanym o kierowanie samochodu jest 19-latek, w organizmie którego było 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W wyniku zdarzenia nie odniósł on obrażeń. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzi Komisariat Policji w Radoszycach” – informuje st. sierż. Marta Przygodzka – oficer prasowy KPP w Końskich.

REKLAMA

W ostatnim czasie na terenie powiatu koneckiego wieczorami oraz w nocy utrzymuje się minusowa temperatura. Miejscami droga może być bardzo śliska. Apelujemy o rozważną jazdę.

Zdjęcia (OSP Wilczkowice):

REKLAMA

One thought on “Dachowanie w gminie Radoszyce. Za kierownicą prawdopodobnie pijany nastolatek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *