REKLAMA

Aktualizacja: Dachowanie w okolicach krzyżówek radoszyckich! Są poszkodowani [zdjęcia]

Mieszkaniec gminy Radoszyce  w sobotni poranek dachował w okolicach krzyżówek radoszyckich. Dwie osoby zostały poszkodowane

REKLAMA

„Po godzinie 9:00 na drodze krajowej 74 w rejonie miejscowości Wiosna doszło do zdarzenia drogowego. Z wstępnych ustaleń wynika, że w kierunku Kielc jechało Audi A3, którym kierował 20-letni mieszkaniec gminy Radoszyce. Prawdopodobnie nie dostosował on prędkości do warunków panujących na drodze i chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem ciężarowym zjechał do przydrożnego rowu, a następnie dachował.” – informuje starszy sierżant Piotr Przygodzki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

W aucie był 20-letni pasażer, który o własnych siłach wydostał się z pojazdu. Kierowca został uwięziony w Audi i ratownicy musieli go uwalniać z wnętrza wycinając karoserię. –„Strażacy przystąpili do wykonywania dostępu do kierowcy unieruchomionego przez zniekształconą karoserię pojazdu. Następnie w asyście ratownika medycznego kierowca został przetransportowany do karetki” – mówi nam Mariusz Czapelski, oficer prasowy PSP w Końskich.

Obecnie obaj mężczyźni podróżujący autem są hospitalizowani. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ich obrażenia są niezagrażające życiu.

Na tę chwilę nie ma już utrudnień w ruchu.

Zdjęcia (Ireneusz Łosiak, JRG Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *