REKLAMA

Dachowanie w Radoszycach, zderzenie z jeleniem w gminie Smyków [zdjęcia]

W nocy z soboty na niedzielę na terenie powiatu koneckiego doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W Radoszycach dachowało auto, a na skutek tego dwie osoby trafiły do szpitala. W miejscowości Rozgół w gminie Smyków auto uderzyło w zwierzę leśne (prawdopodobnie w jelenia), a kierowca także został zabrany do lecznicy. 

REKLAMA

Około godziny 3 doszło do pierwszego zdarzenia w gminie Radoszyce –„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że w Radoszycach na ulicy Piotrkowskiej około godziny 3 trzeźwy kierujący pojazdem marki Kia jadąc od strony miejscowości Jacentów na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z niej i dachował. W wyniku tego dwóch pasażerów auta zostało zabranych do szpitala” – mówi nam starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Kolejne zdarzenie miało miejsce dwie godziny później w miejscowości Rozgół w gminie Smyków –„Trzeźwy kierujący volkswagenem jadąc w kierunku Piotrkowa drogą krajową 74 potrącił zwierzę leśne, które wtargnęło wprost pod jadący pojazd. Kierujący został zabrany do szpitala” – relacjonuje Przygodzka.

Zdjęcia z kolizji w Rozgole w gminie Smyków (OSP Kozów):

REKLAMA

2 thoughts on “Dachowanie w Radoszycach, zderzenie z jeleniem w gminie Smyków [zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *