REKLAMA

Dachowanie w zbiorniku wodnym w Hucisku!

Wczoraj w Hucisku miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe. Auto z czterema pasażerami wypadło z drogi i wjechało do zbiornika wodnego. Nikt nie doznał poważnych obrażeń. Jeden z pasażerów został zabrany przez rodziców do szpitala.

REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce wczoraj w godzinach wieczornych. W samochodzie znajdowały się cztery osoby: 18-latek, dwóch 17-latków i jeden 14-latek.

REKLAMA

„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że wczoraj w miejscowości Hucisko, w gminie Stąporków, na łuku drogi 18-letni mieszkaniec gminy Końskie, kierujący pojazdem marki hyundai, zjechał z drogi, a następnie wjechał do przydrożnego zbiornika wodnego. W pojeździe znajdowali się trzej pasażerowie z gminy Stąporków. Jeden z nich, 17-latek, został zabrany przez rodzica do szpitala. Nikt więcej nie doznał żadnych obrażeń. Postępowanie w tej sprawie prowadzi komisariat policji w Stąporkowie” – opowiedziała nam Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

2 thoughts on “Dachowanie w zbiorniku wodnym w Hucisku!

  1. Dlaczego tam nie ma barierek ochronnych ? Przy byle mostku gdzie wody jest kilka centymetrów praktycznie zawsze są barierki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *