REKLAMA

Darczyńcy w mundurach na pomoc koneckiej rodzinie [zdjęcia]

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Końskich, wspólnie z gronem anonimowych darczyńców postanowili pomóc potrzebującej rodzinie z powiatu koneckiego. Tuż przed świętami zorganizowano paczki z darami, wśród których znalazły się przedmioty niezbędne w codziennym życiu.

REKLAMA

Czteroosobowa rodzina z gminy Końskie otrzymała laptop do nauki zdalnej, ubrania, obuwie zimowe, a także artykuły spożywcze i przemysłowe – „W imieniu rodziny przekazujemy ogromne podziękowania wszystkim ludziom o wielkim sercu, którzy wsparli swoją pomocą potrzebujących. Warto czynić dobro” – komentuje  starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Prezenty mają na celu przyczynić się do poprawienia komfortu życia obdarowanych osób oraz sprawić, aby w tegoroczne święta niczego im nie brakowało.

Zdjęcia (KPP w Końskich):

 

REKLAMA

One thought on “Darczyńcy w mundurach na pomoc koneckiej rodzinie [zdjęcia]

  1. Osoba nietutejsza 25 grudnia 2021 at 16:04 - Reply

    Od kilku lat nęka mnie neofaszystowska rodzina. Pomaga jej w tym policja, wśród której mają znajomych. Obserwują mnie, śledzą, zakłócają spokój, nakłaniają inne osoby, przede wszystkim zdemoralizowane do agresywnego zachowania. Policja szkaluje mnie wszczynając przeciwko mnie sprawy w sądzie o ukaranie na podstawie domysłów i subiektywnych opinii. Sąd to aprobuje. Zaczęło się od doczepienia się do mnie fanatyka religijnego, który prześladował mnie na tle swoich osobistych dewiacji. Czy ja mieszkam w praworządnym społeczeństwie czy totalitarnym? Czy Polska jest krajem ogółu obywateli?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *