REKLAMA

Dawid z Nalewajkowa nie żyje. Trwa zbiórka na transport jego ciała

Niestety spełnił się najczarniejszy scenariusz. Poszukiwany od ostatnich dni sierpnia Dawid z Nalewajkowa w gminie Radoszyce nie żyje. Wczoraj w Holandii odnaleziono jego ciało. Obecnie organizowana jest zbiórka na transport zwłok do Polski – znajdziecie ją TUTAJ

REKLAMA

Młody mężczyzna zaginął 26 sierpnia  w miejscowości Utrecht w Holandii. Wyszedł z hotelu i niestety urwał się z nim kontakt. Po miesiącu poszukiwań zostało odnalezione jego ciało. Rodzina od początku rozpoczęła poszukiwanie młodego mężczyzny, a najęto do nich nawet słynnego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego (na ten cel prowadzona była internetowa zrzutka).

REKLAMA

Niestety dziś dotarła do nas smutna wiadomość –  odnaleziono ciało Dawida.  Jednocześnie ruszyła zbiórka finansowa na transport zwłok do Polski. Zebrana kwota ma pomóc w pokryciu kosztów transportu ciała do Polski z Utrechtu, pochówku i wspomóc rodzinę. Na ten moment nie jest znany powód śmierci, nie wiadomo jeszcze ile potrwa śledztwo i kiedy zostanie wydane ciało Dawida. Zbiórkę znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *