REKLAMA

Delta Web. Lokalna firma z globalną ofertą

W Skrzyszowie w gminie Gowarczów zlokalizowana jest firma Delta Web, która zajmuje się kompleksową i profesjonalną obsługą w zakresie tworzenia i obsługi stron internetowych i sklepów internetowych. Świadczy też usługi informatyczne. Specjaliści z Delta Web pracują głównie zdalnie oraz dojeżdżają do klienta. 

REKLAMA

Zaistnienie w internecie jest dziś podstawą niemal każdego biznesu. Dzięki Delta Web jest to niezwykle łatwe. Firma ta nie tylko tworzy strony internetowe oraz sklepy internetowe, ale i je optymalizuje oraz pozycjonuje. Strona www stworzona przez specjalistów z tego przedsiębiorstwa ma wiele zalet – ma między innymi nowoczesny desing, jest w pełni responsywna, spełnia normy bezpieczeństwa i RODO. Po jej ukończeniu fachowcy z Delta Web mogą także opiekować się stroną klienta, a w razie awarii bardzo szybko zareagować i ją usunąć.

REKLAMA

Delta Web działa nie tylko w sieci, ponieważ świadczy również usługi informatyczne. To między innymi naprawa i modernizacja komputerów stacjonarnych i laptopów, instalacja nowych urządzeń w firmach, naprawy związane z problemami systemowymi, odzyskiwanie utraconych danych, czy serwis oprogramowania. Po telefonicznym lub mailowym zgłoszeniu usługi mogą być wykonywane na miejscu u klienta lub zdalnie.

Wszystko to wykonywane przez profesjonalistów w bardzo konkurencyjnej cenie. 

Delta Web
696 332 744
[email protected]
www.delta-web.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *