Relacja wideo: Derby powiatu koneckiego Neptun – Partyzant

Derby zawsze są meczem niezwykle emocjonującym. Pojedynek Neptuna z Partyzantem, który w sobotę rozegrano w Końskich nie był wyjątkiem. Tym razem 1:0 zwyciężyli konecczanie!

Piłkarze z Końskich do tego spotkania podchodzili jako liderzy IV Ligi. Partyzant Radoszyce zajmował przed meczem piąte miejsce. Można więc powiedzieć, że derby powiatu koneckiego były meczem na szczycie. I to spotkanie nie zawiodło. Być może nie oglądaliśmy wielu popisów technicznych, ale walki o każdy centymetr boiska nie zabrakło, a gracze obu drużyn byli niezwykle zdeterminowani.

Wynik rozstrzygnął się już w pierwszej połowie. Bramkę dla Neptuna po akcji całego zespołu w 22. minucie zdobył Jan Sroka. W drugiej połowie to Partyzant przeważał, ale groźniejsze akcje tworzyli konecczanie. Świetnie w bramce zespołu z Radoszyc spisywał się jednak Jakub Kaszuba i głównie dzięki jego postawie więcej goli na boisku przy ulicy Sportowej nie zobaczyliśmy. Ostatnie minuty spotkania były bardzo nerwowe – między piłkarzami obu ekip dochodziło do wielu starć, kilkukrotnie w takich sytuacjach rozjemcą musiał zostawać sędzia.

Już w środę Neptun na wyjeździe zagra zaległy mecz z GKS-em Nowiny. W przyszłą niedzielę o godzinie 16.00 Partyzant w Radoszycach podejmie ŁKS Georyt Łagów, a ekipa z Końskich ponownie na wyjeździe zagra z Nidzianką Bieliny.

W naszym materiale wideo zobaczą Państwo obszerny skrót z tego spotkania. Zapraszamy do oglądania.

Neptun Końskie – Partyzant Radoszyce 1:0
Gol: Jan Sroka
Neptun:Herda, Maciejewski, Skalski, Piwowar, Armata, Sroka, Szymkiewicz, Kwiecień, Szymoniak, Dutkiewicz, Gardynik. Ławka: Mendygrał, Pilarski, Zieliński, Skoczylas, Banasik, Kos, Sztandera.
Partyzant: Kaszuba, Markowicz, Tomasz Mazur, Maciej Mazur, Morgaś, Jaśkiewicz, Kos, Sosiński, Opara, Papros, Miśtal. Ławka: Mateusz Mazur, Pańczyk, Samburski, Nieszporek, Wołczyk, Zawadzki, Dymek.