Derby Konecczyzny na remis! [wideo, zdjęcia]

Nie było rozstrzygnięcia w derbach powiatu koneckiego w IV Lidze Świętokrzyskiej. Mecz Partyzant Radoszyce – Neptun Końskie zakończył się wynikiem 1:1.

Spotkanie od początku było wyrównane, choć trzeba przyznać, że pierwsza połowa nie stała na najwyższym poziomie. W 30. minucie było jednak 1:0 dla gospodarzy po trafieniu Dawida Kuterskiego. Drugie 45. minut to już lepsza dla oka gra. W 70. minucie wyrównał Michał Prus-Niewiadomski i właśnie z wynikiem 1:1 kolejne derby powiatu koneckiego przeszły do historii. Za tydzień piąty w tabeli Neptun Końskie zagra z ŁKS-em Łagów, dwunasty Partyzant na wyjeździe powalczy ze Zdrojem Busko Zdrój. Póki co zapraszamy Państwo do obejrzenia najciekawszych fragmentów tego spotkania oraz oczywiście goli.

Partyzant Radoszyce – Neptun Końskie 1:1