REKLAMA

Derby powiatu koneckiego już dziś! Zapraszamy na relację live

W Wielką Sobotę na boisku było wręcz świątecznie i piłkarze Neptuna oraz Partyzanta podzielili się punktami po tak naprawdę niezbyt ładnej grze. Dziś kolejny akt tego starcia. 

REKLAMA

Partyzant Radoszyce - Neptun Końskie 16

W derbach sprzed kilku dni bramki zdobywali: Jakub Hajduk dla Partyzanta i Jan Sroka dla MKS-u Neptuna Końskie. Relację wideo z tego spotkania mogą Państwo obejrzeć TUTAJ. To był jednak już trzeci mecz tych dwóch drużyn w ostatnich miesiącach. Na jesieni w lidze konecczanie zwyciężyli 3:0 (relacja TUTAJ), a w przerwie zimowej w meczu sparingowym było 3:3 (do obejrzenia TUTAJ).

REKLAMA

Przed tym meczem powiedzieli nam

Trener Waldemar Szpiega –„Tym razem to starcie pucharowe. Dla mnie to nie jest priorytet więc na pewno dam pograć zawodnikom, którzy na co dzień mają mniej szans na to. Jednak to są derby i one się rządzą swoimi prawami.” 

Trener Jarosław Komisarski – „Tak jak powiedział trener Szpiega przed naszym sobotnim spotkaniem: to są derby i zwycięży ten kto strzeli większą liczbę bramek.” 

Przypomnijmy, że dzisiejsze spotkanie rozgrywane jest w ramach V rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. U nas już od 16.30 tekstowa relacja live, a już jutro relacja wideo z tego spotkania. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *