REKLAMA

Deszczowe Dni Końskich z Kasią Kowalską [zdjęcia]

Pogoda w ostatni dzień Święta Końskich niestety nie dopisała. Mimo deszczowej aury na koncert Kasi Kowalskiej przyszło wielu mieszkańców. 

REKLAMA

Dni Końskich 2016, koncert Kasi Kowalskiej 28

Wideo z tego wydarzenia już jutro.

REKLAMA

Impreza rozpoczęła się o godz. 15:00 wokalnymi popisami podopiecznych Studia Piosenki Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich. Następnie na letniej scenie Parku Miejskiego pojawił się zespół Funplugged. Po zakończonym koncercie wręczono Koneckie Glorietty – nagrody przyznawane ważnym i aktywnym osobom oraz organizacjom z gminy Końskie.

W tym roku wyróżnieni zostali: Elżbieta Musiał, Juniorzy Starsi Miejskiego Klubu Sportowego Neptun Końskie,
Paweł Dziuba, Firma GALTEX, Firma Ceramika Końskie, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Końskich Sp. z o.o, Roman Cieślak, Zakład Urządzeń Odpylających „Łuczyński”.

Józef Świerczyński otrzymał odznakę Zasłużony dla Kultury Polskiej, którą przyznał mu Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Gliński.

Po tej części sceną zawładnął rockowy zespół Hook, który rozruszał konecką publiczność. Główną gwiazdą tego dnia była oczywiście Kasia Kowalska. Artystka zaśpiewała znane wszystkim przeboje takiej jak „Spowiedź”, „Antidotum” czy „Prowadź mnie”.

Dni Końskich 2016 - koncert Kasi Kowalskiej 3

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *