REKLAMA

DIADEM zagra na tradycyjnych Dożynkach w Słupi Koneckiej [wideo]

Znana grupa disco-polo DIADEM będzie gwiazdą święta gminy Słupia Konecka, czyli gminnych dożynek. To twórcy takich hitów jak „Zakochany klaun” czy „Samoloty”. U nas pełen plan dożynek. 

REKLAMA

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 od uroczystej dożynkowej mszy świętej w kościele p.w. Świętego Michała Archaniola w Pilczycy. Następnie kolorowy korowód przejedzie na plac festynowi w Słupi Koneckiej. Tam wszyscy przybyli będą mogli przyglądać się występom artystycznym miejscowej młodzieży, a o 14:00 nastąpi oficjalne otwarcie imprezy.

Na godzinę 15:30 zaplanowano kulminacyjny i najważniejszy punkt dożynek – prezentację wieńców i tradycyjne ich odśpiewanie. Potem specjalne jury spróbuje potraw przygotowanych w związku z konkursem na najsmaczniejsze lokalne danie. Próbować będą mogli także wszyscy przybyli goście. O 17:00 na scenę wejdzie grupa Diadem i usłyszymy wielkie hity nurtu disco-polo np. utwory „Zakochany klaun” oraz „Samoloty”. 

REKLAMA

Na wieczór zaplanowano rozstrzygnięcie konkursów dotyczących potraw oraz wieńców. O 19:00 wystartuje zabawa taneczna pod chmurką.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *