REKLAMA

Dla kogo Konecka Glorietta? Ty też możesz przyznać tę nagrodę! [wideo]

Konecka Glorietta to nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Końskie dla podmiotów, które prężnie przyczyniają się do rozwoju gminy Końskie. Każdy z nas może nominować swoich faworytów!

REKLAMA

Na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Końskie dostępny jest formularz zgłoszeniowy. Należy go wypełnić i wysłać na adres jednostki samorządowej, tj. Urząd Miasta i Gminy w Końskich, 26-200 Końskie, ul. Partyzantów 1 z dopiskiem „Konecka Glorietta” [formularz dostępny po kliknięciu TUTAJ]. To ważne byśmy wszyscy włączyli się w nagradzanie podmiotów, które naprawdę na to zasłużyły! Do zgłaszania swoich kandydatur zachęca także burmistrz Końskich Krzysztof Obratański. –„Glorietta Konecka to nagroda, którą od jakiegoś czasu staramy się uczynić swoistym wyróżnikiem dla tych, którzy budują lokalną społeczność na różnych płaszczyznach. Jest kapituła tej nagrody, ale ona nie przesądza ostatecznie o tym kto powinien być wyróżniony jeżeli nie ma możliwości interakcji. Chcemy poszerzyć bazę wniosków, czyli otwieramy się na propozycje wszystkich, których dobro, uroda życia społecznego, naszego miasta i żyjących tu ludzi leżą na sercu.” – powiedział nam burmistrz Obratański.

Koneckie Glorietty zostaną przyznane pod koniec sierpnia podczas Dni Końskich. Otrzymają je wyróżniające się postacie i podmioty w takich kategoriach jak: Kultura; Sport, turystyka i rekreacja; Edukacja; Przedsiębiorczość; Dynamiczny i gospodarczy rozwój gminy. Swoich faworytów można zgłaszać do 15. lipca!

REKLAMA

W ubiegłym roku Konecką Gloriettę między innymi odebrali: Studio Piosenki MGDK, Ewa Środa i Edward „Herkules” Rożnowski.

Glorietta MGDK

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *