REKLAMA

Dni Końskich 2018: Grzegorz Piechna zagra z urzędnikami i policjantami

Już dziś od wydarzenia towarzysko-sportowego rozpoczyna się święto Końskich, czyli Dni Końskich 2018. O godzinie 17:30 na Orliku przy ulicy Południowej rozpocznie się mecz piłkarski, w którym drużyna znanego piłkarza Grzegorza Piechny zmierzy się z zespołem złożonym z koneckich urzędników oraz policjantów. 

REKLAMA

Na zdjęciu od lewej: Grzegorz Piechna, Łukasz Herda (bramkarz Neptuna Końskie) oraz wiceburmistrz Końskich Krzysztof Jasiński.

„Odchodzimy od meczu z przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości na rzecz potyczki piłkarskiej z drużyną dowodzoną przez byłego znakomitego piłkarza, który przecież zdobył nawet gola w barwach reprezentacji Polski. Zapraszam wszystkich mieszkańców Końskich oraz gości na to wydarzenie.” – powiedział nam Krzysztof Jasiński, wiceburmistrz Końskich.

Grzegorz Piechna przywiezie do Końskich dziewięciosobową drużynę złożoną z zawodników pochodzących z Opoczna i okolic. To jego boiskowi przyjaciele. Oczywiście sam popularny „Kiełbasa” także pojawi się na murawie. Po drugiej stronie boiska zobaczymy zaś skład złożony z przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Końskich oraz Urzędu Miasta i Gminy. Kto wygra? Przekonamy się już o 17:30! Zapraszamy na Orlik przy ulicy Południowej.

REKLAMA

Grzegorz Piechna grał na pozycji napastnika. Jako pierwszy piłkarz w historii został królem strzelców trzeciej, drugiej i najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Grał między innymi w drużynach: HEKO Czermno oraz Korona Kielce. Zaliczył jeden występ i jedną bramkę w barwach reprezentacji Polski.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *