REKLAMA

Dni Końskich były także dniami siatkówki

W poprzednią niedzielę zakończył się dwudniowy Turniej siatkówki, impreza komplementarna z Dniami Końskich. Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY oraz ZOSiR Końskie włączyły się w obchody święta miasta w najlepszy możliwy dla siebie sposób, organizując w dniach 20-21 sierpnia otwarte rozgrywki siatkówki plażowej.

REKLAMA

fot. Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY. Uczestnicy turnieju mikstów wraz z obsadą sędziowską (Jan Sroka i Waldemar Kania) oraz włodarzami ZOSIR-u: i Andrzejem Mijasem (zastępca dyrektora ZOSiR) oraz Zbigniewem Stańczykiem (dyrektor ZOSiR w Końskich).

Z założenia, w sobotę odbywały się rozgrywki mixtów, a w niedzielę turnieje par męskich, aczkolwiek tego drugie dnia okraszone zostały gościnnym udziałem trzech siatkarek Aleksandry Koczaj, Agnieszki Kołby i Weroniki Osóbki. W mixtach najlepszym duetem okazali się być Oliwia Baran i Piotr Klat. Drugie miejsce wywalczyła para: Agnieszka Kołba i Karol Wojna, a trzecie: Aleksandra Koczaj i Jakub Sobaś. W parach zwyciężyli Patryk Świercz i Norbert Hampel. Drugie miejsce przypadło w udziale Jakubowi Sobasiowi i Rafałowi Skowronowi, a trzecie Agnieszce Kołbie i Karolowi Wojnie.

REKLAMA

Klasyfikacja końcowa z soboty wygląda następująco:
1. Oliwia Baran/Hubert Klat
2. Agnieszka Kołba/Karol Wojna
3. Aleksandra Koczaj/Jakub Sobaś
4. Agata Telusiewicz/Patryk Świercz
5. Natalia Bocheńska/Rafał Skowron
6. Weronika Osóbka/Norbert Hampel
7. Sebastian Wiaderny/Marta Statkiewicz

Natomiast z niedzieli:
1. Patryk Świercz/Norbert Hampel
2. Jakub Sobaś/Rafał Skowron
3. Agnieszka Kołba/Karol Wojna
4. Aleksandra Koczaj/Weronika Osóbka
5. Kacper Kania/Robert Szczegielniak
6. Sebastian Wiaderny/Waldemar Kania.

Wszystkim uczestnikom wręczono pamiątki, a zwycięzcom nagrody. Aktywnie udział wzięli, sędziowali i dokonywali dekoracji zawodników,  Zbigniew Stańczyk i Andrzej Mijas, włodarze ZOSiR Końskie. Każdy,organizatorzy i uczestnicy, wyszedł ze spotkania zadowolony. Atmosfera tego dnia była wspaniała, pogoda również, a wydarzeniu cały czas towarzyszyła muzyka ze sceny przygotowanej na Dni Końskich.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *