REKLAMA

Do jutra można się zgłaszać na XXVII Konecki Rajd Rowerowy

Już w sobotę odbędzie się XXVII Konecki Rajd Rowerowy. Wszyscy miłośnicy dwóch kółek oraz aktywności na świeżym powietrzu znajdą trasę dla siebie – do wyboru jest jedna z trzech tras – 35, 75 lub 150 kilometrów. Zgłosić swoje uczestnictwo w rajdzie można TUTAJ.

REKLAMA

Ze względu na sytuację epidemiczną trasy nie mają wspólnego startu, jest on indywidualny i rozciągnięty w czasie. Dystanse 75 oraz 150 kilometrów wystartują spod Ośrodka Wypoczynkowego „Bartek” w Sielpi. Start dłuższej trasy odbędzie się w godzinach od 8:00 do 9:15, a od 9:15 do 10:30 będą wyruszać uczestnicy, którzy wybrali 75-kilometrowy dystans.

REKLAMA

Wybierający dystans 35 km weryfikowani są w Końskich w godz. 9:00 – 10:30 przy Miejscu Obsługi Rowerzystów szlaku Green Velo w Ogródku Jordanowskim, skąd startują na rajd.

Trasy zostały poprowadzone przez następujące miejscowości:

150 km: Sielpia – Kłucko – Grzymałków – Oblęgorek – Kielce – Zagnańsk – Serbinów
– Krasna – Miedzierza – Sielpia,
75 km: Sielpia – Dziebałtów – Kazanów – Kornica – Stara Kuźnica – Furmanów –
Czarniecka Góra – Końskie – Niebo – Sielpia,
35 km: Końskie – Stara Kuźnica – Piasek – Kozia Wola – Czarna – Piekło – Sielpia.

Wpisowe dla tras 75 oraz 150 kilometrów wynosi 40 złotych, natomiast za dystans 35-kilometrowy opłata wynosi 30 złotych. W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają: medal za ukończenie dystansu zgodnie z regulaminem, dyplom uczestnictwa, znaczek okolicznościowy, kawę, herbatę i słodki poczęstunek na mecie, punkty do odznak KOT oraz Turysta Ziemi Koneckiej, okolicznościową pieczątkę oraz wezmą udział w losowaniu upominków.

Zapisy trwają do jutra – TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *