REKLAMA

Dobre Kapcie z Końskich. Idealne na prezent! [zdjęcia]

Dobre Kapcie to konecka firma specjalizująca się w sprzedaży obuwia domowego. Dobre Kapcie znajdziecie na targowicy miejskiej, tuż obok Rossmanna i dokładnie naprzeciw Komendy Powiatowej Policji w Końskich. To świetny pomysł na Mikołajkowy lub Bożonarodzeniowy prezent. Na dodatek w doskonałej cenie. Teraz firma wychodzi ze specjalną ofertą świąteczną

REKLAMA

„Dobre Kapcie” są młodą konecką firmą i oferują ogromny wybór obuwia domowego w różnych krojach, wzorach, rodzajach  i kolorach. Ceny są wręcz znakomite! Markę znajdziecie także na Facebooku klikając TUTAJ. Tam możecie przeczytać o najnowszych promocjach, czy zobaczyć więcej zdjęć obuwia. Na święta „Dobre Kapcie” oferują pakowanie zakupionych produktów zupełnie za darmo – tak by mogły od razu posłużyć jako prezent.

REKLAMA

Akcja polega na darmowym zapakowaniu zakupionych produktów (kapcie, bambosze, klapki, pantofle góralskie, trepki t.j. ogólnie obuwie domowe) w ładne, ozdobne pudełka na prezent. Promocja dotycząca darmowego pakowania obowiązuje do 23 grudnia włącznie.

Ciepłe i ładne obuwie domowe może być świetnym pomysłem na prezent – zwłaszcza jeśli wręczymy je zapakowane w schludne, świąteczne pudełko.

Dobre Kapcie spotkacie na Targowicy Miejskiej w Końskich, naprzeciw komendy od wtorku do soboty w godzinach 7:00 – 14:00 (w okresie świątecznym nawet chwilę dłużej, bo do 15-16:00). Zawsze znajdziemy tam obuwie domowe męskie, damskie, dziecięce – dostępne we wszystkich rozmiarach.

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

2 thoughts on “Dobre Kapcie z Końskich. Idealne na prezent! [zdjęcia]

  1. Konstantynopolistanczykiewiczykówna pisze:

    Nie chciałbym dostać kapci. Wątpliwy prezent i materiał reklamowy.

  2. P.S. pisze:

    A może chciałbyś lalkę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *