REKLAMA

Dobre wyniki naszych drużyn w IV lidze!

Neptun zwycięża na wyjeździe, a Partyzant remisuje u siebie, ale z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Wiemy co działo się w niedzielę na IV ligowych boiskach. 

REKLAMA

Konecczanie zajmujący piąte miejsce w tabeli pojechali do Pińczowa by zmierzyć się z tamtejszą Nidą, która w lidze jest przedostatnia. Podopieczni Waldemara Szpiegi na szczęście zatarli złe wrażenie po ostatniej porażce z Łagowem i zwyciężyli 1:2. Gole dla naszych zdobyli: Karol Armata i Piotr Gardynik. Za tydzień Neptun u siebie podejmie Unię Sędziszów.

Nida Pińczów – Neptun Końskie 1:2

REKLAMA

Neptun: Herda, Sztandera, Maciejewski, Skalski, Skoczylas, Sroka, Armata, Szymkiewicz, Supierz, Cieślik (75′ Pilarski), Gardynik .
Gole dla Neptuna: 75′ Armata; 90′ Gardynik

U siebie grał dwunasty w tabeli Partyzant Radoszyce. Tym razem zawodnicy trenera Komisarskiego podejmowali Hetmaną Włoszczowę – to dla radoszyczan małe derby z uwagi na bliskość geograficzną do miejscowości przeciwnego klubu. Jaśkiewicz i spółka zagrali ładny mecz i dzięki bramce Paprosa z rzutu karnego w 25 minucie zremisowali 1:1. Według opinii trenera Komisarskiego oba zespoły zasłużyły na jeden punkt w tym spotkaniu. Radoszyczanie za tydzień w Kajetanowie zmierzą się z Lubrzanką.

Partyzant Radoszyce – Hetman Włoszczowa 1:1
Gol dla Partyzanta: 25′ Papros
Partyzant: Mazur, Pańczyk, Idzikowski, Miśtal, Papros, Kuterski (60′ Zawadzki), Nieszporek, Opara, Sosiński (80’Samburski), Grudzień, Markowicz Paweł

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *