Dobre występy naszych w Pucharze Polski!

Świetnie w czwartej rundzie Okręgowego Pucharu Polski spisały się drużyny z powiatu koneckiego. Neptun Końskie oraz Partyzant Radoszyce wygrały swoje spotkania.

Łukasz Herda w meczu z Moravią obronił rzut karny.

Konecczanie na wyjeździe mierzyli się z Moravią Morawica i zwyciężyli bardzo pewnie. Już do przerwy Neptun prowadził 3:0, a ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną podopiecznych trenera Waldemara Szpiegi 4:1. Warto podkreślić, że Łukasz Herda obronił w tym meczu rzut karny.

Moravia Morawica – Neptun Końskie 1:4 (0:3)
Bramki dla Neptuna: Adrian Maciejewski 10, Łukasz Szymoniak 20, Karol Stępnik 35, Karol Armata 75

Swój mecz w Pucharze Polski wygrał także Partyzant Radoszyce. Podopieczni trenera Zbigniewa Podsiebierskiego potrzebowali do tego dogrywki, ale ostatecznie zwyciężyli 3:1 z Hetmanem we Włoszczowie.

Hetman Włoszczowa – Partyzant Radoszyce 1:3 (1:0, 1:1, 1:2)
Bramki dla Partyzanta: Wojciech Tyczyński 55, Jakub Kos 97, Maciej Dymek 114