Dobry początek sezonu w A Klasie drużyn z powiatu koneckiego

W miniony weekend rozpoczęły się rozgrywki w A Klasie Świętokrzyskiej. Pierwszą kolejkę bardzo dobrze rozpoczęły drużyny z powiatu koneckiego – swoje spotkania wygrali Partyzant Radoszyce i Radiator$ Stąporków, a remisy wpadły na konto KS Smyków i Tęczy Gowarczów.

W sobotę Tęcza Gowarczów zagrała na wyjeździe z Orliczem II Suchedniów. Spotkanie było wyrównane, a na prowadzenie jako pierwsi w drugiej połowie spotkania wyszli piłkarze z Gowarczowa. Jednak już po trzech minutach od zdobytej bramki rywalom udało się wyrównać wynik. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Kolejne spotkania zostały rozegrane w niedzielę. Partyzant Radoszyce na własnym stadionie pewnie pokonał drużynę Samson Samsonów wynikiem 5:1.

KS Smyków podjłą u siebie Polonię Białogon Kielce. W drugiej połowie spotkania to smykowscy piłkarze wyszli na prowadzenie, jednak rywalom udało się wyrównać wynik tuż przed końcowym gwizdkiem. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Także pewną wygraną może pochwalić się Radiator$ Stąporków, którzy gościli na swoim stadionie MSS-Klonówkę Masłów. Stąporkowianie pewnie wygrali z rywalami 6:2.

Za tydzień w roli gospodarza zagra jedynie Radiator$ Stąporków, który podejmie Orlicz II Suchedniów. Pozostałe drużyny zagrają na wyjeździe – Partyzant zmierzy się z Lechią Strawczyn, KS Smyków z ULKS Łączna, a piłkarze z Gowarczowa zawalczą z Victorią Mniów.