REKLAMA

Dom Kultury smsem powiadomi Cię o wydarzeniu

Dom Kultury w Końskich od pewnego czasu mocno otwiera się na mieszkańców naszej gminy. Kolejnym krokiem mającym przyciągnąć ludzi do DK-u jest utworzenie systemu informacji smsowej. 

REKLAMA

Na oficjalnym fanpage Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich czytamy:

REKLAMA

Chcemy w jak najlepszy i najdogodniejszy sposób docierać do Państwa z naszymi propozycjami. Jesteśmy dla Was i dla Waszych dzieci.  Staramy się informować o wydarzeniach odbywających się w Domu Kultury wykorzystując do tego wszelkie możliwości.  Koncerty, zabawy dla najmłodszych oraz młodzieży, teatrzyki, spektakle dla dorosłych, zajęcia dla dzieci, imprezy plenerowe, wyjazdy kulturalne, wystawy itp. – to wszystko robimy dla Was.
Dodatkową formą promocji naszych wydarzeń jest system SMS-owej informacji.

W tej chwili pracownicy Domu Kultury tworzą w pełni bezpieczną bazę numerów telefonów, na które wysyłane będą wiadomości tekstowe. By dopisać swój numer do bazy, a w efekcie otrzymywać powiadomienia o wydarzeniach kulturalnych prosto na swoją komórkę należy wysłać wiadomość z numerem telefonu prywatną wiadomość na fanpage Miejsko-Gminnego Domu Kultury – TUTAJ lub skontaktować się bezpośrednio z jednostką, która mieści się przy ulicy Mieszka I-go 4.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *