REKLAMA

Dom Kultury w Końskich zaprasza na ‚Andrzejki w Paryżu’!

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich zaprasza na podróżniczo-muzyczną imprezę pt. „Andrzejki w Paryżu” w piątek 29 listopada o godzinie 18:00. Do „miasta miłości” uczestnicy przeniosą się wraz z Marzeną Kądzielą oraz piękną francuską muzyką.

REKLAMA

Fot. Marzena Kądziela

Marzena Kądziela, wieloletnia dziennikarka „Echa Dnia”, podróżniczka, fotografka, obecnie wicedyrektor Miejsko-Gminnego Domu Kultury zabierze widzów w muzyczną podróż po Paryżu. Dlaczego akurat w „Andrzejki”? –„Bo to miasto miłości, zakochanych, a przecież w andrzejkowe wróżby najbardziej wierzą zakochani” – odpowiada Marzena Kądziela – „Na naszych Andrzejkach, w Miejsko – Gminnym Domu Kultury nie będziemy lać gorącego wosku przez klucz, nie będziemy rzucać butami czy obierkami z jabłek przez ramię lecz spacerować po uliczkach paryskich pełnych artystów. Odwiedzimy kafejki i knajpki z aromatyczną kawą, pochodzimy po Champs – Elysees, wjedziemy na Wieżę Eiffla, może też usiądziemy na widowni słynnego kabaretu w Moulin Rouge”.

Paryskiemu spacerowi cały czas towarzyszyć będzie muzyka. Zaśpiewają Iwona Stępień – Baran i Kinga Kot piosenki zaaranżowane przez Romana Cieślaka, a na akordeonie walczyki paryskie i inne utwory zagra Jan Bukład. Będzie też kulinarna niespodzianka. Wstęp wolny.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *