REKLAMA

Dom Kultury z Końskich będzie zachęcał do podróżowania online

Konecki Miejsko-Gminny Dom Kultury stara się na różne sposoby umilać czas swoim fanom podczas narodowej kwarantanny związanej z epidemią koronawirusa. Tym razem MGDK zaprasza do podróżowania online. „Turystyczny Alfabet Marzeny Kądzieli” to nowa inicjatywa – muzyczne spotkania, które miały odbyć się w placówce na żywo trzeba było przenieść do internetu.

REKLAMA

Na turystyczna spotkania online zaprasza Marzena Kądziela.

„Postanowiłam podzielić się z przyjaciółmi Miejsko – Gminnego Domu Kultury swoim archiwum zdjęciowym” – mówi autorka inicjatywy wicedyrektor placówki Marzena Kądziela. – „Nie jest tajemnicą, że od wielu, wielu lat podróżowanie po świecie jest moim największym hobby. Realizując je odwiedziłam wiele miejsc na różnych kontynentach. Wiem, że wśród publiczności uczestniczącej w imprezach naszego Domu Kultury jest też wielu miłośników turystyki i to dla nich szczególnie przygotowuję swój nowy cykl”.

Marzena Kądziela cykl ten nazwała „Turystyczny Alfabet Marzeny Kądzieli”. W każdym z odcinków będzie prezentować miejsce – miasto, wyspę, krainę, region, muzeum, wyspę, które rozpoczynają się od odpowiedniej litery alfabetu. – Najpierw powiem kilka słów o danym miejscu, a potem pokażę zdjęcia – kontynuuje. – „Mam nadzieję, że dla tych, którzy również te miejsca odwiedzili, będzie to miłym wspomnieniem. Dla innych sposobem na choćby częściowe ich poznanie”.

REKLAMA

– „Mogę zdradzić, że pierwsze spotkanie poświęcone będzie literze A, bo to pierwsza litera alfabetu” – śmieje się Marzena Kądziela. – „A co dalej, to niech już pozostanie tajemnicą do momentu, aż uruchomimy prezentację na stronie facebookowej Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Końskich. Będzie to w czwartek 30 kwietnia o godzinie 20. Serdecznie zapraszam. Kolejne prezentacje w każdy czwartek o godzinie 20„.

AUTOR TEKSTU: MARZENA KĄDZIELA.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *