REKLAMA

Dominika Ostałowska poprowadzi baśnioterapię w Prywatnej Szkole Podstawowej

Znana aktorka Dominika Ostałowska we wtorek 30 maja będzie gościem Prywatnej Szkoły Podstawowej oraz Przedszkola Bajkowa Kraina, które mieszczą się przy ulicy Towarowej 4 w Końskich. Artystka poprowadzi w placówce baśnioterapię. W trakcie spotkania prowadzona będzie zbiórka na rzecz Bruna Słowińskiego. 

REKLAMA

REKLAMA

Dominika Ostałowska najbardziej znane kreacje filmowe stworzyła w Łagodnej Mariusza Trelińskiego na podstawie dzieła Fiodora Dostojewskiego, Historiach miłosnych Jerzego Stuhra, Wojaczku Lecha Majewskiego oraz Daleko od okna Jana Jakuba Kolskiego na podstawie opowiadania Hanny Krall. Ogólnopolską rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Marty Mostowiak w serialu TVP2 M jak miłość, w którym gra od 2000 roku. Ostałowska znana jest także z ról dubbingowych – podkładała głos

Aktorka przeprowadzi we wtorek 30 maja baśnioterapię dla uczniów klas 1-5 Prywatnej Szkoły Podstawowej. Usłyszą oni takie bajki jak „Jaś i Małgosia”, „Czerwony Kapturek”, „Śpiąca Królewna” i inne. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

REKLAMA

2 thoughts on “Dominika Ostałowska poprowadzi baśnioterapię w Prywatnej Szkole Podstawowej

  1. Urania pisze:

    Czy w ślad za tym należy się spodziewać komedioterapii dla dorosłych?

  2. Konecczanka pisze:

    Do koneckiej biblioteki zapraszamy wszak ona taka bogata:) Jedno z ostatnich stwierdzeń Pana Dyrektora Biblioteki:”Najlepiej rozchodzą się darmowe książki”:)
    Moje stwierdzenie: Najlepiej przyciągają płatne spotkania:) w bibliotece na przykład:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *