REKLAMA

Doradcy kredytowi będą pomagać na Motopikniku

Operator Bankowy Fines z Końskich zaangażował się w Konecki Motopiknik, który będzie miał miejsce na terenie Muzeum Zagłębia Staropolskiego w Sielpi już w niedzielę 19 maja. Na terenie zlotu zorganizowane zostanie stoisko, a na nim każdy zainteresowany będzie mógł między innymi za darmo zbadać swoją zdolność kredytową. 

REKLAMA

Fines mieści się przy ulicy Pocztowej w Końskich, ale doradcy tej placówki są zupełnie mobilni i dojeżdżają do klientów. Teraz będą służyć wszystkim, którzy pojawią się na Koneckim Motopikniku –„Wielokrotnie pomagamy miłośnikom motoryzacji realizować ich plany i marzenia. Wiadomo, że ambitne plany potrzebują czasem finansowego wsparcia i tutaj naszym zadaniem jest dobrać jak najkorzystniejszy dla klienta kredyt” – tłumaczy nam Karol Robak, menadżer koneckiego oddziału Fines. 

REKLAMA

Operator Bankowy Fines dysponuje ofertą wielu banków oraz firm pożyczkowych, dlatego w jednym miejscu można wybrać najkorzystniejszy dla siebie kredyt. Poza tym oferuje konsolidacje, czyli łączenie wiele kredytów w jeden. U operatora możemy także otrzymać pożyczki krótkoterminowe – bez weryfikacji klienta w bazie BIK oraz kredyty samochodowe i leasing.

Podczas Motopikniku na specjalnie przygotowanym stoisku Fines klient będzie mógł poznać pełną ofertę firmy, sprawdzić swoją zdolność kredytową, a nawet z otrzymać kredyt.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *