REKLAMA

Doskonała zabawa na Dzień Dziecka w Gowarczowie [wideo, zdjęcia]

Konkurs dziecięcych talentów, mnóstwo gier i zabaw oraz darmowe atrakcje typu dmuchane zamki, czy karuzela na Dzień Dziecka dla swoich młodych obywateli przygotowały władze gminy Gowarczów. Na placu przy Szkole Podstawowej w piątek było radośnie, baśniowo i kolorowo!

REKLAMA

„Z tej okazji w dniu Waszym dzieciaki, w dniu Waszego święta życzę Wam wszystkiego najlepszego! Dużo uśmiechu na twarzy, samych radosnych dni i udanej zabawy” – rozpoczynał dziecięce święto w Gowarczowie wójt Stanisław Pacocha.

Na scenie obserwowaliśmy występy wokalne zdolnych dzieciaków z gminy, bezpośrednio przed nią prezentowały się grupy taneczne, a na placu obok można było podziwiać dziecięce prace plastyczne. To wszystko w związku z gminnym konkursem talentów –„Jak co roku Dzień Dziecka powstaje we współpracy Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie z Radą Rodziców w Szkole Podstawowej, z Radą Pedagogiczną, Gminną Biblioteką Publiczną. Co tu się dzieje? Mamy II Gminny Przegląd Form Artystycznych, a więc są prezentacje muzyczne, instrumentalne, wokalne, taneczne, recytacje oraz plastykę. Dzieci i młodzież mogą zaprezentować swoją twórczość, pochwalić się swoimi artystycznymi umiejętnościami. A jak zdążą, starczy im czasu to mogą skorzystać z bezpłatnych atrakcji, które na nich czekają – dmuchańców, karuzeli, animacji przygotowanych przez CKiAL. Mamy kolorową fotobudkę, malowanie buziek, animacje przeprowadzane przez młodzież ze świetlicy, trochę rozgrywek i konkursów tak by było wesoło, kolorowo i radośnie” – opowiada nam Elwira Sibiga, dyrektor CKiAL w Gowarczowie.

REKLAMA

Podczas święta wszystkich dzieciaków w Gowarczowie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zadowoleni z organizacji tego dnia byli także rodzice, którzy mieli okazję do podziwiania swoich pociech.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *