Doskonały mecz Neptuna i cenne trzy punkty! [wideo, zdjęcia]

Góral Górno, Alit Ożarów, a teraz GKS Rudki – Neptun Końskie kontynuuje swój triumfalny marsz w Świętokrzyskiej Hummel IV Lidze. Konecczanie pewnie pokonali dziś faworyzowanego rywala i wskoczyli na dobre 7. miejsce w tabeli!

Tym razem piłkarze Arkadiusza Bilskiego na boisku byli lepsi niemal od pierwszego do ostatniego gwizdka. Nasi piłkarze na prowadzenie wyszli około 21 minuty za sprawą samobójczego trafienia Dominika Baki. Przed przerwą z rzutu karnego GKS Rudki wyrównały (trafił Piotr Jedlikowski), to było wszystko na co było stać niedzielnego rywala Neptuna.

Druga odsłona to moc akcji konecczan, a zaczęło się zaraz na jej początku od bramki Damiana Grudnika. Później Banasik i Kwiecień raz po raz „zatrudniali” golkipera gości. I w końcu udało się trafić temu drugiemu, tuż przed ostatnim gwizdkiem. Ostatecznie Neptun zwyciężył 3:1!

Za tydzień nasi zawodnicy na wyjeździe zagrają ważny mecz z sąsiadującą w tabeli (8 miejsce) Olimpią Pogoń Staszów.

Neptun Końskie – GKS Rudki 3:1 (1:1)
Gole dla Neptuna: samobójczy, Grudnik, Kwiecień
Neptun: Herda, Maciejewski, Skalski (Blach), Piotrowski, Grudnik, Kwiecień (Akbarov), Wojna (Musielewicz), Markowicz, Filip Wasik (Igor Wasik), Banasik, Castillo (Raczyński).