REKLAMA

Droga krzyżowa na żywo. Piątek od 16:40

W piątek od godziny 16:40 będziemy transmitować dla Państwa na żywo nabożeństwo drogi krzyżowej z Kolegiaty św. Mikołaja w Końskich. Transmisja zostanie przygotowana przy współpracy z kapłanami z tej parafii z myślą o wszystkich tych, którzy chcą modlitwę odbyć w domu. Transmisję będzie można śledzić TUTAJ. Znajdziecie ją też poniżej. W przypadku zacinania się transmisji prosimy o odświeżenie strony. 

REKLAMA

Z inicjatywą transmitowania wydarzeń kościelnych wychodzimy na prośbę naszych odbiorców. Wiemy, że wśród widzów i czytelników tkn24.pl znajdują się osoby zarówno niewierzące, jak i wierzące. Przedstawiciele tej drugiej grupy zwracali się do nas z prośbami o ewentualne transmisje. Zapraszamy na relację z drogi krzyżowej w piątek (27.03) od 16:40Już dziś zapraszamy także do oglądania relacji na żywo z mszy świętej w Kolegiacie św. Mikołaja w niedzielę (29.03) o godzinie 12:15. W planach mamy transmisje niedzielnych mszy do zakończenia obostrzeń związanych z koronawirusem. Jeżeli sytuacja epidemiczna w kraju utrzyma się – także z wydarzeń kościelnych związanych ze świętami wielkanocnymi.

Postanowiliśmy transmitować uroczystości z Kolegiaty św. Mikołaja z uwagi na fakt, że to największa parafia w powiecie koneckim, a jednocześnie jest to siedziba dekanatu koneckiego.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *