REKLAMA

Druga edycja ‚Drzewka za surowce’ przed nami

Burmistrz Miasta i Gminy Końskie wraz z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej w Końskich zapraszają chętnych do udziału w akcji proekologicznej „Drzewko za surowce”. Akcja będzie miała miejsce przy Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich i rozpocznie się już w piątek 13 września.

REKLAMA

To będzie już druga edycja tego wydarzenia. Burmistrz Krzysztof Obratański zachęca do udziału w niej wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku. W zamian za przyniesione surowce w postaci baterii, plastikowych butelek czy puszek aluminiowych każdy może otrzymać jedno drzewko, które będzie mógł zasadzić, czym przysłuży się środowisku naturalnemu.

REKLAMA

Akcja odbywać się będzie przy koneckim domu kultury i rozpocznie się w piątek 13 września o godzinie 13:00. Drzewek będzie naprawdę wiele, ale ich ilość jest ograniczona. Do akcji przyłączyło się także Nadleśnictwo Barycz.

Jest to dopiero druga edycja, ale już pierwsza cieszyła się wielkim zainteresowaniem i była ogromnym sukcesem. Do obejrzenia relacji z zeszłego roku  zapraszamy TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *