REKLAMA

Drugi Bike Orient już 3 lipca!

Stowarzyszenie ImperActive wraz z Klubem Turystyki Rowerowej Bike Orient zapraszają na drugą edycję imprezy sportowej dla cyklistów. Wydarzenie odbędzie się 3 lipca i obejmie trzy trasy. Trwają zapisy, a o nich więcej TUTAJ. Tym razem bazą rajdu będzie Kozów, a konkretnie tamtejsza remiza OSP. 

REKLAMA

Bike Orient to ogólnopolska impreza rekreacyjna skierowana do amatorów rowerów. Łączy ona elementy sportowe, krajoznawcze i turystyczne. Wydarzenie jest rozgrywane w formule na orientację. To już druga edycja na Konecczyźnie.

REKLAMA

Uczestnicy będą mieli za zadanie przejechanie na rowerach wyznaczonych tras o długościach 120, 60 lub 30 kilometrów. Elementem rywalizacji jest odnalezienie jak największej liczby punktów kontrolnych w jak najkrótszym czasie. Każda trasa ma swój limit czasowy na pokonanie.

Rajdy Bike Orient to rowerowe imprezy na orientację. Zadaniem uczestników jest odszukiwanie w terenie wyznaczonych na mapie punktów kontrolnych. Rywalizacja polega na potwierdzeniu jak największej liczby punktów w jak najkrótszym czasie.

Rajd odbędzie się na terenie gminy Smyków już 3 lipca. Trwają zapisy – znajdziecie je TUTAJ, a o nich więcej TUTAJ. Bazę rajdu usytuowano w Kozowie, w tamtejszej remizie OSP. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *