REKLAMA

Druhny i druhowie z Węgrzyna przygotowują kalendarz. Zbierają na motopompę [zdjęcia]

Druhny i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrzynie przygotowują profesjonalny kalendarz na 2021 rok, który następnie postarają się sprzedać. Celem jest zbiórka środków na zakup motopompy szlamowej. Na zdjęciach prezentuje się przede wszystkim żeńska część tej pożarniczej jednostki. 

REKLAMA

Akcja OSP Węgrzyn 2021 została już rozpoczęta. Wykonano sesję fotograficzną głównie z udziałem druhen, które przynależą do jednostki. I choć w Węgrzynie nie działa kobieca drużyna pożarnicza to pięć Pań przynależy do regularnej jednostki. To przede wszystkim one pojawią się na zdjęciach, które ozdobią kalendarz na 2021 rok.

REKLAMA

Autorem zdjęć jest fotograf Marcin Siwczyk, fotografia M & S. Kalendarz będzie dostępny do zakupu od połowy grudnia w okolicznych sklepach. Druhowie liczą, że dzięki sprzedaży dzieła uda zebrać się choć część kwoty potrzebnej do zakupu motopompy szlamowej, która potrzebna jest jednostce by jeszcze sprawniej funkcjonować.

O akcji będziemy jeszcze Państwa informować.

REKLAMA

2 thoughts on “Druhny i druhowie z Węgrzyna przygotowują kalendarz. Zbierają na motopompę [zdjęcia]

  1. OHOHO pisze:

    Brunetki, blondynki, a wszystkie was dziewczynki, zapraszam do remizy lubię wieczorne treningi. Polały się drinki, a Ania ściąga stri…. 😀

  2. […] temu informowaliśmy o tym, że powstaje charytatywny kalendarz OSP Węgrzyn na 2021 rok (materiał TUTAJ). Druhowie poprzez jego sprzedaż chcą uzbierać środki na doposażenie jednostki w motopompę. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *