REKLAMA

Duże ruchy kadrowe w KSSPR. Są nowi zawodnicy [zdjęcia]

Kamil Buchcic, Daniel Goliszewski i Maciej Rączka wzmocnią drużynę seniorów KSSPR Końskie. Z kolei z drużyny odchodzą Dawid Jakubowski, Patryk Mastalerz i Daniel Szot. To prawdopodobnie nie koniec ruchów kadrowych w koneckim klubie piłki ręcznej. 

REKLAMA

Od lewej Daniel Goliszewski, Maciej Rączka i Kamil Buchcic.

Trzech nowych zawodników wzmocni drużynę seniorów w nadchodzącym sezonie. Bramkarz, rozgrywający i skrzydłowy. Z kolei trzech zawodników odchodzi.

Kamil Buchcic urodził się 13 czerwca 1992 roku. Ma 188 cm wzrostu i jest bramkarzem. Jest wychowankiem PGE Vive Kielce. Ma za sobą 27 występów w PGNiG Superlidze i mecze w Lidze Mistrzów. Do Końskich, gdzie będzie grał przez dwa lata, przyszedł z Viretu Zawiercie.

REKLAMA

Daniel Goliszewski urodził się 6 maja 1997 roku. Ma 185 cm wzrostu i jest rozgrywającym. Jest wychowankiem Orlen Wisły Płock, z którą dwa lata temu zdobył mistrzostwo Polski juniorów. Ostatnio grał w KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski.

Maciej Rączka urodził się 17 stycznia 1994 roku. Ma 172 cm wzrostu i jest skrzydłowym. Jest wychowankiem PGE Vive Kielce. Przyszedł z drugoligowego AZS Politechnika Świętokrzyska. W minionym sezonie był drugim najskuteczniejszym strzelcem kieleckiej drużyny.

W nowym sezonie w Końskich nie zobaczymy trzech bardzo ważnych graczy dla klubu. Dawid Jakubowski i Patryk Mastalerz będą występować na parkietach Superligi w Piotrkowianinie Piotrków Trybunalski. Z kolei do Niemiec wyjeżdża Daniel Szot. Natomiast Tomasz Napierała, Ernest Pilarski, Krzysztof Słonicki i Sebastian Smołuch jeszcze nie podjęli decyzji odnośnie tego czy będą grać w nadchodzącym sezonie. Drużynę nadal będzie prowadził trener Robert Napierała, a drugim trenerem będzie Tomasz Napierała.

REKLAMA

Comments are closed.