REKLAMA

Duży pożar w Brodach pod Końskimi [wideo, zdjęcia]

Do dużego pożaru doszło w czwartek w Brodach w gminie Końskie. Na miejscu wciąż pracuje kilka zastępów straży pożarnej, a ratownicy walczą z żywiołem. Sytuacja jest już jednak opanowana. 

REKLAMA

Póki co nie mamy pełnych i oficjalnych informacji z miejsca zdarzenia. Jak udało nam się ustalić do pożaru doszło po tym jak osoby znajdujące się na posesji wyciągnęły butlę LPG z samochodu osobowego. W pewnym momencie butla się zapaliła, a następnie ogień przeskoczył na samochód oraz znajdujące się obok: drewutnię, dwie stodoły oraz elewację budynku mieszkalnego. Obecnie sytuacja jest już opanowana, ogień się nie rozprzestrzenia, nikomu nie zagraża niebezpieczeństwo. Strażacy rozbierają nadpalone elementy, przelewają je wodą walcząc w ten sposób z dużym zadymieniem.

REKLAMA

Na miejscu pracowało lub pracuje wciąż kilkudziesięciu strażaków, obecne są tam takie jednostki jak JRG Końskie (dwa samochody) oraz OSP z miejscowości: Kozów, Kazanów, Miedzierza, Modliszewice, Bedlno, Dziebałtów. Przy zdarzeniu pomagają także koneccy policjanci.

Na ten moment nie jest znana przyczyna tego pożaru.

Zdjęcia (własne, PSP w Końskich):

REKLAMA

3 thoughts on “Duży pożar w Brodach pod Końskimi [wideo, zdjęcia]

    • Co Pan/Pani rozumie poprzez określenie ,,janusze”? I kto Pana/Pani zdaniem jest tym ,,januszem od wszystkiego i niczego”?

  1. anno od ingerencji w układ gazowy jakikolwiek są fachowcy ja nie rozumiesz to masz problem jak jesteś budowlańcem to rób swoje ,itd elektryk ,lekarz ,piekarz każdy zna swój fach to takie proste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *