REKLAMA

Dwa dni rywalizacji z wędką w ręku w Niekłaniu [zdjęcia]

W sobotę o mistrzostwo koła rywalizowali wędkarze związani z PZW Koło Niekłań. Z kolei w niedzielę na zbiorniku w tej miejscowości urządzono rywalizację najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. 

REKLAMA

W minioną sobotę na zbiorniku w Niekłaniu odbyły się zawody o tytuł Mistrza Koła. W rywalizacji udział brało 23 uczestników. Po zakończeniu odbyło się wręczenie nagród oraz podziękowanie dla wszystkich uczestników oraz organizatorów. Aż 17 z zawodników złowiło jakąkolwiek rybę. Zwyciężył Marek Pałgan z wynikiem przeszło 4 kilogramów ryb. Kolejne miejsca zajęli Damian Słoka oraz Robert Słoka.

REKLAMA

Dzień później przy zbiorniku panowała rodzinna atmosfera, a na starcie zawodów stanęły dzieci oraz młodzież (w wieku do 16 lat) z okolicy. Zawody przygotowali: PZW Koło Niekłań, Burmistrz Stąporkowa Dorota Łukomska i Radni Rady Miejskiej Jacek Kołodziej oraz Maciej Pokusa.

W tym przypadku wszyscy uczestniczy otrzymali gadżety oraz słodkie upominki. Pierwsze trzy miejsca z grona członków PZW Niekłań zajęli : I – Kuba Słoka, II – Mikołaj Mamla i III – Ksawery Kopczyński. Natomiast spośród uczestników spoza Koła PZW Niekłań, pierwsze trzy miejsca zajęli kolejno: I – Natalia Krawczyk, II – Mikołaj Mamla i III – Krystian Brzeziński.

Rywalizacji przyglądał się poseł na Sejm RP Mariusz Gosek.

Zdjęcia (Gmina Stąporków, PZW Koło Niekłań):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *